Верифікований профіль
2
Роки досвіду
3
Верифіковані рекомендації
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
7206
Останній візит на сайт
вчора
Продаж, купівля, повний супровід. Юридично чисто, швидко й чесно. Від перегляду до отримання ключів

Продаж квартир (2)

  • Level Group
    125 000 $
    1 330 $/м²

    Князя Романа Мстиславича вул. (Генерала Жмаченка), 22

    3 кімнати
    94 / 75 / 15 м²
    поверх 11 з 26
    2024 рік побудови
    сьогодні
    РІДКІСНИЙ ВАРІАНТ ‼️ Велика 3-кімнатна в Новому Автографі, одному з найсильніших комплексів Дніпровського району. Таких великих трикімнатних тут майже немає, тим більше з правом власності. Квартира на 11 поверсі, з хорошим метражем і дуже правильним плануванням. Тут легко зробити велику кухню-вітальню, окремі спальні, гардеробну, робочу зону. Сам ЖК теж дуже сильний: сучасний будинок, закрита територія без сторонніх, охорона, підземний паркінг з ліфтом.
    Рієлтор
  • Level Group
    135 000 $
    2 402 $/м²

    Миколи Пимоненка вул., 19

    1 кімната
    56.2 / 16.6 / 24.9 м²
    поверх 19 з 26
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Продається квартира площею 56,2 м² у сучасному ЖК Greenville Park у Шевченківському районі Києва. Квартира розташована на 19 поверсі будинку бізнес-класу. Висота стелі — 2,95 м, що додає простору та повітря. ✅ окрема спальня 16.6 м² — нормального розміру, стає велике ліжко, шафа, робоче місце або туалетний столик. За рахунок правильної форми кімната виглядає просторою і світлою ✅ велика кухня-вітальня 24.9 м² — це головний плюс квартири. Тут спокійно робиться повноцінна зона кухні + диван + ТВ + обідній стіл. Фактично це вже євродвушка ✅ лоджія 3.7 м² — можна зробити робочу зону, лаунж або просто нормальне місце для зберігання ✅ санвузол 5.6 м² — достатньо просторий, не маленька коробка...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.